У відділенні патології недоношених новонароджених дітей ЛОКЛ розпочато цикл арт-терапевтичних занять з матерями передчасно народжених дітей

Жінки у післяпологовому періоді знаходяться у дуже складному фізичному та емоційному стані. Цей етап вважається критичним для матері зокрема сім’ї та родини загалом. У життя жінки вже повноцінно, а не уявно, як це було під час вагітності, входить нова людина. Це спричинює труднощі у набутті нових навиків, що стосуються догляду за дитиною, потребі зміни меж сім’ї, прийнятті себе у новій ролі матері.

 

У випадку нормального перебігу вагітності й пологів, жінка та сім’я мають достатньо багато часу і ресурсів для підготовки, як фізичної так і психологічної, до майбутніх змін.  

 

Проте у випадку виникнення нестандартної ситуації, наприклад, передчасних пологів, ситуація ускладнюється. Для батьків, а особливо матері, передчасне народження дитини може бути емоційно травмуючою ситуацією, до якої вона не є підготовлена. Зважаючи на це у відділенні патології недоношених новонароджених дітей ЛОКЛ розпочато цикл арт-терапевтичних занять з матерями передчасно народжених дітей. Метою занять є гармонізація емоційного стану жінок, що дасть змогу полегшити процес адаптації до нової ролі матері, прийняти себе та свою дитину, бути для неї джерелом позитивних ресурсів. Перша зустріч відбулася 16 березня. Участь взяло 10 матерів. Заняття проводить психолог, арт-терапевт, кандидат психологічних наук Марія Перун.

 

  • Роскажи друзям:

14 коментарі

  • kobe 9
    Автор kobe 9 Tuesday, 09 January 2018 07:42 Коментувати

    I truly wanted to construct a quick comment so as to express gratitude to you for the remarkable techniques you are writing on this website. My extended internet research has now been paid with wonderful points to exchange with my family and friends. I 'd declare that most of us readers are undoubtedly blessed to live in a perfect network with so many special professionals with insightful tactics. I feel quite fortunate to have used your webpage and look forward to some more enjoyable times reading here. Thanks again for everything.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Мета сайту

Максимальне поширення інформації про потреби передчасно народжених дітей у Львові та Україні, їхнє лікування та можливу допомогу відділенню патології та відділенню інтенсивної терапії недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні.

Наші контакти

Україна, 79010, Львів, вул.Чернігівська, 5

Телефон: +38 (032) 275 76 11

E-mail: help@nemovlya.org.ua

Основні посилання

Діяльність фонду

Наші проекти

Звіти

Відповідальність сторін

Правила користування

Карта сайту

JoomShaper