У відділенні патології недоношених новонароджених дітей ЛОКЛ розпочато цикл арт-терапевтичних занять з матерями передчасно народжених дітей

Жінки у післяпологовому періоді знаходяться у дуже складному фізичному та емоційному стані. Цей етап вважається критичним для матері зокрема сім’ї та родини загалом. У життя жінки вже повноцінно, а не уявно, як це було під час вагітності, входить нова людина. Це спричинює труднощі у набутті нових навиків, що стосуються догляду за дитиною, потребі зміни меж сім’ї, прийнятті себе у новій ролі матері.

 

У випадку нормального перебігу вагітності й пологів, жінка та сім’я мають достатньо багато часу і ресурсів для підготовки, як фізичної так і психологічної, до майбутніх змін.  

 

Проте у випадку виникнення нестандартної ситуації, наприклад, передчасних пологів, ситуація ускладнюється. Для батьків, а особливо матері, передчасне народження дитини може бути емоційно травмуючою ситуацією, до якої вона не є підготовлена. Зважаючи на це у відділенні патології недоношених новонароджених дітей ЛОКЛ розпочато цикл арт-терапевтичних занять з матерями передчасно народжених дітей. Метою занять є гармонізація емоційного стану жінок, що дасть змогу полегшити процес адаптації до нової ролі матері, прийняти себе та свою дитину, бути для неї джерелом позитивних ресурсів. Перша зустріч відбулася 16 березня. Участь взяло 10 матерів. Заняття проводить психолог, арт-терапевт, кандидат психологічних наук Марія Перун.

 

  • Роскажи друзям:

61 коментарі

  • yeezy shoes
    Автор yeezy shoes Sunday, 08 July 2018 01:18 Коментувати

    I want to show my appreciation to the writer for rescuing me from this type of circumstance. As a result of looking out throughout the internet and getting ways that were not productive, I figured my entire life was over. Existing without the answers to the issues you've resolved by means of your main guide is a serious case, and ones which may have in a wrong way damaged my career if I had not noticed your website. That ability and kindness in maneuvering all things was tremendous. I don't know what I would have done if I had not come upon such a thing like this. It's possible to now relish my future. Thanks for your time very much for the impressive and result oriented help. I will not think twice to suggest your web blog to anybody who would like guidance about this area.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Мета сайту

Максимальне поширення інформації про потреби передчасно народжених дітей у Львові та Україні, їхнє лікування та можливу допомогу відділенню патології та відділенню інтенсивної терапії недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні.

Наші контакти

Україна, 79010, Львів, вул.Чернігівська, 5

Телефон: +38 (032) 275 76 11

E-mail: help@nemovlya.org.ua

Основні посилання

Діяльність фонду

Наші проекти

Звіти

Відповідальність сторін

Правила користування

Карта сайту

JoomShaper