Зазирнути в очі дитини - дати їй можливість побачити світ

Ось уже 4 місяці у нашій лікарні використовується високотехнологічне обладнання - налобний бінокулярний офтальмоскоп, який дозволяє лікарю побачити найперші прояви ретинопатії і відразу зупинити прогресування з допомогою лазерного втручання. Ретинопатія недоношених дітей розвивається безсимптомно і безболісно, а наслідок- сліпа дитина. За ці 4 місяці у нас було виявлено 5 дітей, які могли б втратити зір назавжди - але завдяки даному приладу ми вчасно це виявили і діти були успішно прооперовані. Колись таких дітей важко було оглядати існуючими приладами і дуже часто видимі зміни мали незворотні наслідки і діти втрачали зір назавжди.

 

А ще треба згадати важку дорогу у Київ, в реанімобілі і під наглядом лікаря, та таку ж дорогу назад відразу після операції. Інколи важкий стан дитини не дозволяв її транспортувати і ми не могли врятувати її очі. Тепер діагностику та операції ми робимо тут у Львові!!! Вчасно та ефективно, не наражаючи життя дитини на небезпеку. Зараз зір у наших прооперованих дітей розвивається так само, як і в усіх здорових доношених малюків☺️! Дякуємо, всім жертводавцям, які нам допомогли у придбанні офтальмоскопа.

 

 

  • Роскажи друзям:

12 коментарі

  • Adidas NMD New Geometry Red
    Автор Adidas NMD New Geometry Red Tuesday, 09 January 2018 10:49 Коментувати

    I just wanted to post a quick note to express gratitude to you for the marvelous techniques you are sharing on this website. My long internet research has finally been rewarded with pleasant tips to exchange with my visitors. I would assert that many of us site visitors are quite endowed to exist in a decent community with so many outstanding people with beneficial strategies. I feel really lucky to have come across the web site and look forward to so many more amazing moments reading here. Thanks a lot once again for all the details.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Мета сайту

Максимальне поширення інформації про потреби передчасно народжених дітей у Львові та Україні, їхнє лікування та можливу допомогу відділенню патології та відділенню інтенсивної терапії недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні.

Наші контакти

Україна, 79010, Львів, вул.Чернігівська, 5

Телефон: +38 (032) 275 76 11

E-mail: help@nemovlya.org.ua

Основні посилання

Діяльність фонду

Наші проекти

Звіти

Відповідальність сторін

Правила користування

Карта сайту

JoomShaper