Історія Лілі

Добрий день!

Вирішила написати свою історію, щоб підтримати тих батьків, які опинились в такій ситуації, як я та моя родина.

Моя казка з щасливим кінцем, і у вас обов'язково так буде!!!! Головне вірити, мати внутрішню силу все пережити, мати терпіння.

 

Історія почалась в 2010 році, я завагітніла, все було нормально, єдине, що в мене була група крові перша мінус (через це, мабуть, все і сталося...). Коли термін був 27 тижнів одного вечора вдома я зрозуміла – щось не так. Почали підтікати води. Мене і чоловіка, переляканих, забрала вночі швидка і втомлений лікар сказав, що доведеться народжувати... Я не могла зрозуміти: як, кого народжувати, це неможливо, таких дітей ніхто не рятує, вони не будуть нормально розвиватися. Ніколи такої інформації не зустрічала і ніколи не цікавилась.

 

Через 5 днів після ночівлі в родзалі я народила маленьку донечку вагою 1160 грам, ріст 39 см, яку одразу забрали в реанімацію, а на наступний день перевезли на Чернігівську. Там були чоловік і мама. Потім мене виписали, і я поїхала до неї. Ніколи не забуду того шоку, коли побачила цю малюсеньку дитинку, всю в трубках, в кувезі. У мене був справжній шок, я плакала всю дорогу додому і була впевнена, що нічого з того не вийде. Потім почались будні особливої мами для особливої дитини. Кожен день на Чернігівську, час з дитиною, сціжування молока і так по колу 2 місяці. Але то був час маленьких перемог, які я зустрічала, як великі дива: через 5 днів ми почали самі дихати, через місяць нас перенесли у ліжечко, самі почали їсти, набирати вагу. Кожні набрані 10 грам були грамами нашого щастя! Мене підтримували батьки, чоловік, і лікарі! Щоб я робила без вас, мої щирі, добрі, самі справжні професіонали!!!! Скільки намучилась наша Ірина Олександрівна з тими дітками і з моєю Лілічкою!!!Але результат є, нам 5,5 років, ми ходимо в садочок, ми здорові, сильні і любимо життя!!!!

 

Любі батьки маленьких недоношених діток! Готуйтесь до довгого та тяжкого шляху становлення вашої дитинки. Набирайтесь терпіння і сил, адже вони вам ой як згодяться!!!!! Але воно варте того, ці дітки мають величезне бажання залишитись в цьому світі, я бачила це на власні очі. 

 

Кожен рік, на день народження Лілі, ми приїжджаємо в гості в центр для недоношених немовлят на Чернігівській і дякуємо лікарям, які врятували мою дитину. Я схиляю голову перед вашим професіоналізмом і людяністю. Хай Бог дарує вам здоров'я!

Дякую!

 

   

 

  • Роскажи друзям:

268 коментарі

  • mbesthetics
    Автор mbesthetics Wednesday, 12 December 2018 17:41 Коментувати

    prada mini messenger bag nike kyrie 2 inferno for sale virginia michael kors bedford medium flap black silver mens nike payaa shoes elite joe barksdale youth jersey st. louis rams 72 home navy blue nike air max 2016 yellow fever
    mbesthetics http://www.mbesthetics.com/

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Мета сайту

Максимальне поширення інформації про потреби передчасно народжених дітей у Львові та Україні, їхнє лікування та можливу допомогу відділенню патології та відділенню інтенсивної терапії недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні.

Наші контакти

Україна, 79010, Львів, вул.Чернігівська, 5

Телефон: +38 (032) 275 76 11

E-mail: help@nemovlya.org.ua

Основні посилання

Діяльність фонду

Наші проекти

Звіти

Відповідальність сторін

Правила користування

Карта сайту

JoomShaper