Діяльність фонду "Немовля"

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

Щороку в Україні зростає число хворих новонароджених, які потребують активного та складного лікування, догляду, опіки з перших годин життя. Кожна дитина є цінним дарунком долі, тож збереження її здоров'я сьогодні – це завтрашній день країни. Лікування таких немовлят потребує великих матеріальних затрат, сучасного медичного обладнання, одноразових витратних матеріалів, медикаментів тощо. Однак державне забезпечення таких потреб недостатнє, що змушує звертатися по допомогу до небайдужих людей.

Фонд "Немовля", створений у 1998 році, є недержавною, доброчинною організацією, яка відповідно до свого статуту провадить діяльність за рахунок надходжень від благодійних внесків і пожертв.

Мета фонду – здійснення безкорисливої діяльності та об’єднання зусиль окремих громадян і організацій для успішного вирішення проблем діагностики, медичної допомоги у лікуванні пацієнтів відділень інтенсивної терапії новонароджених та патології недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні.

 

Благодійна діяльність Фонду може здійснюватися у таких формах:

- фінансування конкретних цільових програм;

-  дарування або надання дозволу на безоплатне використання об'єктів власності;

-  надання допомоги особистою працею, послугами чи передачею результатів особистої діяльності.

 

Допомога відділенням інтенсивної терапії новонароджених та патології недоношених новонароджених дітей.

Щорічно на Львівщині народжується до 5% недоношених немовлят. У структурі Львівської обласної клінічної лікарні створено підрозділ допомоги передчасно народженим дітям, а саме відділення інтенсивної терапії новонароджених та патології недоношених новонароджених дітей. Тут працюють люди, які вміють надавати висококваліфіковану медичну допомогу, мають золоті руки та добрі серця. Однак діагностика та лікування хворих немовлят передбачають також значні матеріальні витрати, пов’язані з необхідністю використання сучасного медичного обладнання, медикаментів та іншого. З метою підтримки різних потреб відділень і було створено благодійний фонд «Немовля». 

У складній економічній ситуації сьогодення допомога у будь-якій формі буде вагомим внеском у порятунок життів маленьких громадян України.

Запевняємо, що всі надходження для Фонду будуть використані ефективно та раціонально.

Звіт про діяльність Фонду буде поданий на нашому сайті.

 

 

Здесь новыешаблоны Joomla
креативные Joomla шаблоны.

Мета сайту

Максимальне поширення інформації про потреби передчасно народжених дітей у Львові та Україні, їхнє лікування та можливу допомогу відділенню патології та відділенню інтенсивної терапії недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні.

Наші контакти

Україна, 79010, Львів, вул.Чернігівська, 5

Телефон: +38 (032) 275 76 11

E-mail: help@nemovlya.org.ua

Основні посилання

Діяльність фонду

Наші проекти

Звіти

Відповідальність сторін

Правила користування

Карта сайту

JoomShaper