Блог

Блог

Цей блог створено для батьків чиї діти народились передчасно ! Вже зараз Ви можете почитати зворушливі історії чудових малюків та їхніх батьків, а також при бажанні надіслати нам власну історію для розміщення тут.

Історія Лілі
21 Mar 2016

Добрий день!

Вирішила написати свою історію, щоб підтримати тих батьків, які опинились в такій ситуації, як я та моя родина.

Моя казка з щасливим кінцем, і у вас обов'язково так буде!!!! Головне вірити, мати внутрішню силу все пережити, мати терпіння.

 

Історія почалась в 2010 році, я завагітніла, все було нормально, єдине, що в мене була група крові перша мінус (через це, мабуть, все і сталося...). Коли термін був 27 тижнів одного вечора вдома я зрозуміла – щось не так. Почали підтікати води. Мене і чоловіка, переляканих, забрала вночі швидка і втомлений лікар сказав, що доведеться народжувати... Я не могла зрозуміти: як, кого народжувати, це неможливо, таких дітей ніхто не рятує, вони не будуть нормально розвиватися. Ніколи такої інформації не зустрічала і ніколи не цікавилась.

 

"Гідроцефалія не вирок. Як не опустити рук і боротися за життя своєі крихітки"
07 Feb 2016

Добрий день, мої дорогі!  Мене звати Марія, я хочу поділитися з Вами своєю історією, хоча важко згадувати, як ми все це пережили.

На момент народження донечки Анни-Вікторії мені був 21 рік. Все почалося з того, що на 26-му тижні вагітності у мене почалася кровотеча і за 2 години я народила дівчинку-дюймовочку, яка важила всього 850 грамів. Мені тоді було страшно, думаю, це відчуття пережила кожна з вас, далі був шок і ступор. Я тоді ще не уявляла, що нас чекає, а попереду були 3 довгі місяці лікування в лікарні на вул. Чернігівській і операція в лікарні на вул. Орлика. Але про все по порядку. 

В лікарні на вул. Чернігівській дитинка була однією з найважчих, мала цілий перелік різних діагнозів  і найстрашніший – це крововилив у головний мозок 3-4 ступеня, внаслідок якого розвинулась гідроцефалія. З іншими діагнозами, більш стандартними, гадаю, зіткнулося багато з вас, тож описувати їх не буду.

Знайомтеся – ця маленька дівчинка називається Яна!
26 Jan 2016

Знайомтеся – ця маленька дівчинка називається Яна! Зараз їй 2 роки, вона чарівна маленька принцеса, яка викликає посмішку у кожного, хто її бачить. Вона не відрізняється зовні нічим від своїх однолітків, така ж допитлива і непосидюча, але насправді у неї вже великий досвід боротьби за своє життя, що відбувалося кожного дня впродовж 2 місяців.


Вона народилася передчасно, з масою тіла лише 1 кг і зростом 36 см, на 28 тижні вагітності. Мала бути з мамою ще цілих 10–12 тижнів, отримувати всі поживні речовини від неї, рости і розвиватися, але… сталося по-іншому. Це був важкий період для її сім’ї, а особливо для мами, яка від моменту її народження була постійно коло неї, дарувала їй свою любов і ніжність.

До  Міжнародного дня недоношених дітей Ірина Бердаль-Шевчик написала для нас ось такого листа
16 Nov 2015

"У ангела під крилом.

Давно хотіла сісти і написати, бо забувається…Затирається в пам’яті. Та все бракувало часу та потрібних слів, але на днях дізналася, що є Міжнародний день недоношених дітей і зрозуміла – час!
Сьогодні моїй Катрусі 5 років і 7 місяців. Я дивлюся на неї кожного вечора, коли вона засинає і віри не йму, що це моя дитина! Така велика! Така розумна! І з кожним днем все менше вірю, що те що було більше п’яти років назад трапилось з нами. Сьогодні я вже не пам’ятаю деталей, але я спробую розказати про свої відчуття. Хтось мене не зрозуміє, хтось не повірить, хтось буде сміятися, а хтось плакати. Та я точно знаю, що в цьому житті ніхто не застрахований від біди…

Мета сайту

Максимальне поширення інформації про потреби передчасно народжених дітей у Львові та Україні, їхнє лікування та можливу допомогу відділенню патології та відділенню інтенсивної терапії недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні.

Наші контакти

Україна, 79010, Львів, вул.Чернігівська, 5

Телефон: +38 (032) 275 76 11

E-mail: help@nemovlya.org.ua

Основні посилання

Діяльність фонду

Наші проекти

Звіти

Відповідальність сторін

Правила користування

Карта сайту

JoomShaper