Відділення інтенсивної терапії новонароджених

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

Обласне відділення інтенсивної терапії новонароджених (ВІТН) з виїзною неонатологічною бригадою невідкладної допомоги ЛОКЛ було реорганізоване з блоку інтенсивної терапії відділення патології недоношених новонароджених дітей (ВПНН) і розпочало свою роботу в січні 2008 р.

Відділення оснащене найсучаснішим високотехнологічним обладнанням (апарати ШВЛ, в тому числі для високочастотної вентиляції, інкубатори з функцією сервоконтролю, реанімаційні столики, відсмоктувачі, лампи фототерапії, інфузіомати, поліфункціональні монітори, пульсоксиметри, лабораторно-діагностичне обладнання).

 

5-2-1

 

До ВІТН доправляють новонароджених з усіх пологових стаціонарів м. Львова та області з масою тіла від 500 г, які вимагають інтенсивної терапії (постійний моніторинг життєво важливих функцій, штучна вентиляція легень, інфузійна терапія, парентеральне харчування, замінне переливання крові, катетеризація центральних судин, дренаж плевральної порожнини). Тут щорічно лікується понад 500 немовлят. Переведення пацієнтів здійснюється з перших годин життя неонатальною транспортною бригадою невідкладної допомоги, що входить до складу відділення. Загалом щорічно неонатальна бригада невідкладної допомоги транспортує понад 800 немовлят не лише у ВІТН, а й у ВПНН ЛОКЛ, а також в інші спеціалізовані стаціонари для новонароджених Львова та Києва. Транспортний реанімобіль належно обладнаний (інкубатор, апарат ШВЛ, моніторуюча система, інфузіомати), завдяки чому можливо підтримувати життєві функції пацієнта та проводити постійний моніторинг упродовж усього періоду транспортування.

Обсяг можливих обстежень відповідає вимогам стаціонару III рівня надання допомоги (загальноклінічні аналізи, повний спектр біохімічних та бактеріологічних обстежень, газометрія крові, радіоізотопне обстеження, цілодобове рентгенологічне та УЗД обстеження). У штаті відділення працює лікар-окуліст, є також можливість консультацій лікаря-невролога, генетика та інших спеціалістів.

Здесь новыешаблоны Joomla
креативные Joomla шаблоны.

Мета сайту

Максимальне поширення інформації про потреби передчасно народжених дітей у Львові та Україні, їхнє лікування та можливу допомогу відділенню патології та відділенню інтенсивної терапії недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні.

Наші контакти

Україна, 79010, Львів, вул.Чернігівська, 5

Телефон: +38 (032) 275 76 11

E-mail: help@nemovlya.org.ua

Основні посилання

Діяльність фонду

Наші проекти

Звіти

Відповідальність сторін

Правила користування

Карта сайту

JoomShaper