Відділення патології недоношених новонароджених дітей

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

На сьогоднішній день відділення патології недоношених новонароджених дітей відповідає ІІІ-му рівню надання допомоги. Тут лікуються новонароджені з усіх пологових установ міста та області з масою тіла при народжені від 500 г, які вимагають проведення постійного моніторингу життєво важливих функцій, особливого температурного режиму, інфузійної терапії, парентерального харчування, антибактеріальної терапії, фототерапії.

 

3-1

 

Об’єм проведення можливих обстежень відповідає потребі надання допомоги лікарні III рівня (загально клінічні аналізи, повний спектр біохімічних та бактеріологічних обстежень, газометрія крові, радіоізотопне обстеження, круглодобове рентгенологічне та УЗД обстеження). Відділення обладнане сучасною апаратурою для лікування і виходжування передчасно народжених дітей (інкубатори з функцією сервоконтролю, реанімаційні столики, відсмоктувачі, лампи фототерапії, інфузіомати, пульсоксиметри). Термін лікування у відділенні визначається гестаційним віком дитини та можливими ускладненнями різноманітних патологічних станів. Пацієнти консультуються лікарями – окулістом, неврологом, генетиком, а також є можливість консультацій лікаря-отоляринголога, кардіолога, хірурга, ортопеда, нейрохірурга та інших спеціалістів.

 

4-1

 

Здесь новыешаблоны Joomla
креативные Joomla шаблоны.

Мета сайту

Максимальне поширення інформації про потреби передчасно народжених дітей у Львові та Україні, їхнє лікування та можливу допомогу відділенню патології та відділенню інтенсивної терапії недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні.

Наші контакти

Україна, 79010, Львів, вул.Чернігівська, 5

Телефон: +38 (032) 275 76 11

E-mail: help@nemovlya.org.ua

Основні посилання

Діяльність фонду

Наші проекти

Звіти

Відповідальність сторін

Правила користування

Карта сайту

JoomShaper