Новини

Новини

Це інформативний розділ. Він містить в собі інформацію щодо майбутніх заходів, зустрічей, конференцій і т.п. Публікуються лише самі важливі новини, тому будимо вдячні за максимальне розповсюдження нижче приведеної інформації  Не забувайте відвідувати наші сторінки в соц. мережах, де ви теж знайдете достатньо корисної інформації.

 

Міжнародний день передчасно народжених дітей 2019
17 Nov 2019

17 листопада – Міжнародний день передчасно народженої дитини. З цієї нагоди, 17.11.2019 р. - широко відкриваємо двері відділень Неонатального центру Львівської обласної клінічної лікарні для відвідин наших колишніх пацієнтів та їх батьків. Долучаємося до спільного відзначення цього дня у Львові!

У Львові погодили реконструкцію неонатального корпусу обласної лікарні
20 Sep 2019

У Львові погодили містобудівні умови та обмеження на реконструкцію неонатального корпусу обласної лікарні, що розташується у двох будівлях на вул. Некрасова, 1 та Чернігівській, 5. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 20 вересня, під час виконавчого комітету ЛМР.

У Львові відкриють банк грудного молока!
15 Sep 2019

 

 

Друзі, якщо ви підтримуєте створення банку грудного молока у Львові, запрошуємо вподобали це відео ❤ і поширити!!! І таким чином більше людей довідатися про потребу неонатального центру у мийно-дезінфікуючій машині!!!

 

Львівські неонатологи вперше виходили дитину з вагою 480 грамів!
12 Jul 2019

16 липня маленькій Іринці, що народилася з критично малою вагою - всього 480 г, виповниться рік. Від неї ще при народженні відмовилися батьки, тож дитина святкуватиме свій день народження у неонатальному центрі Львівської обласної клінічної лікарні. Лікарі запрошують усіх охочих бути гостями на її святі.

Як повідомила ZAXID.NET завідувачка відділення патології недоношених новонароджених, головний неонатолог Львівщини Ольга Децик, дівчинка дуже поспішала з’явитися на світ. Вона народилася на 23 тижні вагітності з вагою всього 480 г з незрілістю усіх органів і систем: з недостатнім розвитком нервової системи, легень, серця, нирок, органів травлення, імунної системи. І цю дитину лікарям вдалося виходити.

Дякуємо благодійникам за підтримку недоношених дітей!
22 Aug 2018

На перший погляд це просто дротик....Але насправді, без нього неможливо проводити повноцінне апаратне дихання передчасно народженій дитини! Вартість цього датчика термонагріву - понад 10 тисяч гривень, а також компанія передала у відділення дорогі кабелі до пульсоксиметрів використання яких дозволить зробити "робочими" 4 додаткових монітора, а отже, безперервно контролювати ефективність самостійного дихання, рівень забезпечення киснем і функцію серця у близько 100 наших маленьких пацієнтів за рік.

Меценат зі США подарував неонатальному центру Львівщини реанімобіль вартістю €100 тис.!
30 Mar 2018

У п’ятницю, 30 березня, голова правління компанії «Віннер Груп Україна» Петро Рондяк, передав неонатальному центру Львівської обласної клінічної лікарні ключі від реанімобіля. Його вартість – 100 тис. євро. Він оснащений найсучаснішим обладнанням, яке потрібне для порятунку недоношених дітей. Це наразі, як кажуть лікарі, єдиний реанімобіль в Україні з таким оснащенням.

Першою оглянути реанімобіль з середини і апаратуру, якою він обладнаний, дозволили завідувачці відділення інтенсивної терапії Центру Зоряні Салабай.

Офтальмоскоп рятує зір!
15 Mar 2018

Минув рік від тоді, як було придбано офтальмоскоп!!! Дякуємо всі хто долучився до цього важливого придбання - як і великим компаніям SoftServe чи благодійному майданчику Українська Біржа Благодійності так і кожному благодійнику особисто!!!

Міжнародний день передчасно народженої дитини 17.11.2017
15 Nov 2017

Вже третій рік поспіль 17 листопада 2017 року о 15:00 - неонатальний центр Львівської обласної клінічної лікарні, вул. Чернігівська, 5 у приміщенні неонатальних відділень Львівської обласної клінічної лікарні (вул. Чернігівська, 5) відбудеться зустріч батьків передчасно народжених немовлят, які лікуються у відділеннях ЛОКЛ з батьками виписаних дітей та медичним колективом.

 

А 18:00 цього ж дня у Соборі св. Юра відбудеться Божественна Літургія. У Божественній Літургії братимуть участь персонал відділень для недоношених дітей Львівської обласної клінічної лікарні, колишні пацієнти відділень та їх батьки, а також усі бажаючі долучитися до відзначення цього Міжнародного дня.

Зазирнути в очі дитини - дати їй можливість побачити світ
03 Oct 2017

Ось уже 4 місяці у нашій лікарні використовується високотехнологічне обладнання - налобний бінокулярний офтальмоскоп, який дозволяє лікарю побачити найперші прояви ретинопатії і відразу зупинити прогресування з допомогою лазерного втручання. Ретинопатія недоношених дітей розвивається безсимптомно і безболісно, а наслідок- сліпа дитина. За ці 4 місяці у нас було виявлено 5 дітей, які могли б втратити зір назавжди - але завдяки даному приладу ми вчасно це виявили і діти були успішно прооперовані. Колись таких дітей важко було оглядати існуючими приладами і дуже часто видимі зміни мали незворотні наслідки і діти втрачали зір назавжди.

Проведено другу операцію лазерної коагуляції сітківки
06 Jul 2017

Проведено другу операцію лазерної коагуляції сітківки у стінах неонатальних відділень Львівської обласної клінічної лікарні на вул. Чернігівській 5. Опреція проведена головним дитячим офтальмологом України Баріновим Ю.В. за участі львівських офтальмологів.

Мета сайту

Максимальне поширення інформації про потреби передчасно народжених дітей у Львові та Україні, їхнє лікування та можливу допомогу відділенню патології та відділенню інтенсивної терапії недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні.

Наші контакти

Україна, 79010, Львів, вул.Чернігівська, 5

Телефон: +38 (032) 275 76 11

E-mail: help@nemovlya.org.ua

Основні посилання

Діяльність фонду

Наші проекти

Звіти

Відповідальність сторін

Правила користування

Карта сайту

JoomShaper