Наші проекти

Наші проекти

Наші проекти – це життя нашого фонду, мета його створення. В даному розділі міститься інформація про всі проекти благодійного фонду «Немовля». Як правило кожен проект це окрема тема, створена для збору коштів, на необхідне обладнання для лікарні, ліки для дітей, чи збір коштів для окремої дитини, яка цього потребує.

Найменшим пацієнтам – безпечне життя
02 Dec 2019

Недоношеними вважають дітей, які народилися до завершення 37 тижня вагітності. Чим меншим є термін вагітності на момент виникнення передчасних пологів, тим вищим є ризик смерті дитини або виживання зі значною неповносправністю. У розвинених країнах передчасно народжені діти складають п’яту частину всіх померлих дітей віком до одного року.

Більшість передчасних пологів відбуваються з невідомих причин, однак значна частина їх пов’язана з інфекціями, багатоплідними вагітностями і хронічними хворобами у матері. Відповідно, інфекційні захворювання є однією з провідних причин смертності і захворюваності таких немовлят. Це стосується більшості і маленьких передчасно народжених пацієнтів, які лікуються в неонатальних відділеннях КНП ЛОР «Львівської обласної клінічної лікарні». Вкрай важливою складовою у системі їх порятунку є підтримка безпечного середовища, дезінфекція та стерилізація обладнання, що неможливо здійснити без належного сучасного технічного забезпечення.

 

Зазирнути в очі дитині – дати їй можливість побачити світ (Офтальмоскоп для недоношених діток) - КОШТИ ЗІБРАНО!
25 Aug 2015

Мене звати Марічка, я важу менше 2 кілограмів і живу вже 2 місяці. Народившись зовсім крихітною, з вагою лише 900 грам, я була не готовою до життя поза маминою утробою і щось пішло не так у розвитку моїх оченят.  Лікар офтальмолог поставила діагноз : "Ретинопатія недоношених ". Я знаю, що маю лише 72 години, щоб прооперувати лазером мої оченята, інакше я ніколи вже не зможу бачити.  Зараз ніч і я їду зі Львова до Києва реанімобілем, і багато лікарів і медсестер, а також мої мама і татко дуже хвилюються, як я перенесу дорогу.  Я знаю, що були дітки, які народились ще меншими - 500 - 700 грам, стан легень яких не дозволив відправитись в такий складний і довгий шлях, і їм не вдалося зробити таку рятівну операцію і зараз вони здоровенькі, але сліпі. Було б добре, якби мені змогли полікувати мої оченята тут, на місці, у стінах, які вже стали для мене рідними. Проте, на сьогоднішній день, це неможливо, і мені доводиться подорожувати… "

 

Мета сайту

Максимальне поширення інформації про потреби передчасно народжених дітей у Львові та Україні, їхнє лікування та можливу допомогу відділенню патології та відділенню інтенсивної терапії недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні.

Наші контакти

Україна, 79010, Львів, вул.Чернігівська, 5

Телефон: +38 (032) 275 76 11

E-mail: help@nemovlya.org.ua

Основні посилання

Діяльність фонду

Наші проекти

Звіти

Відповідальність сторін

Правила користування

Карта сайту

JoomShaper