Зазирнути в очі дитини - дати їй можливість побачити світ

Ось уже 4 місяці у нашій лікарні використовується високотехнологічне обладнання - налобний бінокулярний офтальмоскоп, який дозволяє лікарю побачити найперші прояви ретинопатії і відразу зупинити прогресування з допомогою лазерного втручання. Ретинопатія недоношених дітей розвивається безсимптомно і безболісно, а наслідок- сліпа дитина. За ці 4 місяці у нас було виявлено 5 дітей, які могли б втратити зір назавжди - але завдяки даному приладу ми вчасно це виявили і діти були успішно прооперовані. Колись таких дітей важко було оглядати існуючими приладами і дуже часто видимі зміни мали незворотні наслідки і діти втрачали зір назавжди.

 

А ще треба згадати важку дорогу у Київ, в реанімобілі і під наглядом лікаря, та таку ж дорогу назад відразу після операції. Інколи важкий стан дитини не дозволяв її транспортувати і ми не могли врятувати її очі. Тепер діагностику та операції ми робимо тут у Львові!!! Вчасно та ефективно, не наражаючи життя дитини на небезпеку. Зараз зір у наших прооперованих дітей розвивається так само, як і в усіх здорових доношених малюків☺️! Дякуємо, всім жертводавцям, які нам допомогли у придбанні офтальмоскопа.

 

 

Мета сайту

Максимальне поширення інформації про потреби передчасно народжених дітей у Львові та Україні, їхнє лікування та можливу допомогу відділенню патології та відділенню інтенсивної терапії недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні.

Наші контакти

Україна, 79010, Львів, вул.Чернігівська, 5

Телефон: +38 (032) 275 76 11

E-mail: help@nemovlya.org.ua

Основні посилання

Діяльність фонду

Наші проекти

Звіти

Відповідальність сторін

Правила користування

Карта сайту

JoomShaper