Знайомтеся – ця маленька дівчинка називається Яна!

Знайомтеся – ця маленька дівчинка називається Яна! Зараз їй 2 роки, вона чарівна маленька принцеса, яка викликає посмішку у кожного, хто її бачить. Вона не відрізняється зовні нічим від своїх однолітків, така ж допитлива і непосидюча, але насправді у неї вже великий досвід боротьби за своє життя, що відбувалося кожного дня впродовж 2 місяців.


Вона народилася передчасно, з масою тіла лише 1 кг і зростом 36 см, на 28 тижні вагітності. Мала бути з мамою ще цілих 10–12 тижнів, отримувати всі поживні речовини від неї, рости і розвиватися, але… сталося по-іншому. Це був важкий період для її сім’ї, а особливо для мами, яка від моменту її народження була постійно коло неї, дарувала їй свою любов і ніжність.

 

Бачила всі особливості виходжування таких дітей (а це апное, проблеми зі сприйняттям їжі, набирання ваги та ін.) і тішилася кожному пережитому новому дню. Як пише Ярина, мама маленької Яни: «…було дуже страшно за маленьке життя, але з допомогою усього медичного персоналу і молитвою до Бога цей страх з кожним днем згасав!!».


Тому можна сказати, що батьки є важливою частиною команди, яка займається лікуванням дитини. Вони впливають на дитину так, як не зможе вплинути жоден лікар, – в обіймах рідних людей немовля заспокоюється, відчуваючи їхню безмежну любов.


Якщо Ви хочете поділитися з іншими своєю життєвою історією, пишіть нам. Команда нашого фонду старається зробити процес виходжування таких дітей у лікарні максимально комфортним – продовжуємо збирати кошти на придбання офтальмоскопа для лікування проблем зору немовлят із екстремально малою вагою тіла.

 

  

 

 

  

 

Мета сайту

Максимальне поширення інформації про потреби передчасно народжених дітей у Львові та Україні, їхнє лікування та можливу допомогу відділенню патології та відділенню інтенсивної терапії недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні.

Наші контакти

Україна, 79010, Львів, вул.Чернігівська, 5

Телефон: +38 (032) 275 76 11

E-mail: help@nemovlya.org.ua

Основні посилання

Діяльність фонду

Наші проекти

Звіти

Відповідальність сторін

Правила користування

Карта сайту

JoomShaper