Історія Лілі

Добрий день!

Вирішила написати свою історію, щоб підтримати тих батьків, які опинились в такій ситуації, як я та моя родина.

Моя казка з щасливим кінцем, і у вас обов'язково так буде!!!! Головне вірити, мати внутрішню силу все пережити, мати терпіння.

 

Історія почалась в 2010 році, я завагітніла, все було нормально, єдине, що в мене була група крові перша мінус (через це, мабуть, все і сталося...). Коли термін був 27 тижнів одного вечора вдома я зрозуміла – щось не так. Почали підтікати води. Мене і чоловіка, переляканих, забрала вночі швидка і втомлений лікар сказав, що доведеться народжувати... Я не могла зрозуміти: як, кого народжувати, це неможливо, таких дітей ніхто не рятує, вони не будуть нормально розвиватися. Ніколи такої інформації не зустрічала і ніколи не цікавилась.

 

Через 5 днів після ночівлі в родзалі я народила маленьку донечку вагою 1160 грам, ріст 39 см, яку одразу забрали в реанімацію, а на наступний день перевезли на Чернігівську. Там були чоловік і мама. Потім мене виписали, і я поїхала до неї. Ніколи не забуду того шоку, коли побачила цю малюсеньку дитинку, всю в трубках, в кувезі. У мене був справжній шок, я плакала всю дорогу додому і була впевнена, що нічого з того не вийде. Потім почались будні особливої мами для особливої дитини. Кожен день на Чернігівську, час з дитиною, сціжування молока і так по колу 2 місяці. Але то був час маленьких перемог, які я зустрічала, як великі дива: через 5 днів ми почали самі дихати, через місяць нас перенесли у ліжечко, самі почали їсти, набирати вагу. Кожні набрані 10 грам були грамами нашого щастя! Мене підтримували батьки, чоловік, і лікарі! Щоб я робила без вас, мої щирі, добрі, самі справжні професіонали!!!! Скільки намучилась наша Ірина Олександрівна з тими дітками і з моєю Лілічкою!!!Але результат є, нам 5,5 років, ми ходимо в садочок, ми здорові, сильні і любимо життя!!!!

 

Любі батьки маленьких недоношених діток! Готуйтесь до довгого та тяжкого шляху становлення вашої дитинки. Набирайтесь терпіння і сил, адже вони вам ой як згодяться!!!!! Але воно варте того, ці дітки мають величезне бажання залишитись в цьому світі, я бачила це на власні очі. 

 

Кожен рік, на день народження Лілі, ми приїжджаємо в гості в центр для недоношених немовлят на Чернігівській і дякуємо лікарям, які врятували мою дитину. Я схиляю голову перед вашим професіоналізмом і людяністю. Хай Бог дарує вам здоров'я!

Дякую!

 

   

 

Мета сайту

Максимальне поширення інформації про потреби передчасно народжених дітей у Львові та Україні, їхнє лікування та можливу допомогу відділенню патології та відділенню інтенсивної терапії недоношених новонароджених дітей Львівської обласної клінічної лікарні.

Наші контакти

Україна, 79010, Львів, вул.Чернігівська, 5

Телефон: +38 (032) 275 76 11

E-mail: help@nemovlya.org.ua

Основні посилання

Діяльність фонду

Наші проекти

Звіти

Відповідальність сторін

Правила користування

Карта сайту

JoomShaper